Order By:  
  Results of the day
#NaamAvgRun2 sec500Alpha
1Sander van Huizen35.5637.3838.0236.2115.11
2Sven Kempers33.8235.0536.2433.2722.73
3Peter de Zeeuw33.334.135.1632.750
4Kees Heuvelman33.233.8336.0630.840
5Barry van Lingen33.0933.9935.723120.28
6Rene Mienis33.0734.4935.8432.530
7Jeroen de Wever32.5533.4135.4630.715.11
8Tjitse Spitse32.5133.6834.3731.9119.63
9Marcel Braas32.4433.7434.8330.9918.89
10Roger van Tongeren31.9732.6434.9330.5920.26
11Menno Barkmeijer31.8233.7434.1531.1620.23
12Ivo van Nimwegen31.5932.8933.9829.190
13Hans Kleingeld31.4332.2132.6131.6311.99
14Fred Rozendaal31.3832.1834.0630.5115.86
15Willem Jan Heutink31.3232.3133.2330.250
16Alexander Foelkel31.2632.5433.2430.6220.65
17Onno Pierik30.9932.5132.9828.4623.65
18John Overmeer3030.632.4928.7422
19Danny Gevers29.730.1330.7628.8614.67
20Huub van de Velde29.5731.1432.4129.8221.06
21Harmen Bakker27.7128.7630.8426.820
22Roewin Smit27.1527.9528.4124.6316.71


  Session Times: visible when logged in and Goldmember
   
1 2 3 
  Nov 20 2008 - Strand Horst - Netherlands
11/20/2008 5:28:38 PMRoger van Tongeren

First time on the SL71. Wind was not very strong, so a bit hard to push it down wind with a relatively small fin. All in all pretty happy and nice training day for 2morrow ;-).
11/20/2008 6:20:34 PMHuub van de Velde

Helaas niet de wind die verwacht was maar wel lekker gevaren.
292º

11/20/2008 6:30:53 PMJeroen de Wever

Ik had het gevoel dat de wind nog wel zou toenemen, dat gebeurde niet helaas. Daardoor iets te klein spul gebruikt maar toch redelijk gevaren. Volgens mij waait het nu inmiddels wel!
11/20/2008 6:48:07 PMOnno Pierik

(repost, can't see my comment... I think it's bacause of posting first)

Pfff... a lot less wind than expected. Luckily I grabbed my SX S before I left. I had to take my SX M and 7.0, but I don't use that set these months. I'm not going to the water when the wind isn't good enough for the 6.3.

It was working to keep planing, to get to the next gust. Not much runs, but it was fun to be on the water again. I tried some alpha's. The wind was not enough to accellerate fast out of the turn. But due to lack of wind the water was really flat which was good for maintaining speed. The alpha speeds surfprised me.

Roger was also at Horst. It's always fun to do some matchracing with him ("rukking"-style :D ) On a straight line he beats me. When jibing I can get far ahead so he can't get me.
11/20/2008 7:38:36 PMRoewin Smit

Het was wel uit te houden...
misschien was dit wel de laatste keer van het jaar.
11/20/2008 7:42:36 PMMarcel Braas

nice sailing, not cold. In the gusts i wanted a smaller board !
Venom 38 did his job very well, both downwind and upwind
11/20/2008 7:48:49 PMFred Rozendaal

Niet mijn dag. Toch nog net een NM van 50 eruit weten te persen.
11/20/2008 7:53:10 PMSven Kempers

Kan niet anders zeggen dat ik gewoon lekker gevaren heb. Setje liep uitstekend, ondanks de matige wind toch blijven varen met de 6.8, zeil geeft echter voldoende power om makkelijk weg te komen. De warme choco met scheut bij Bellini's bracht weer wat warmte in het lijf, Barry bedankt nog!

11/20/2008 7:53:21 PMJan Hattuma

Mooie prestatie gegeven de omstandigheden JdeW. Ikzelf was van plan nog even te komen varen vanuit het werk, maar na een uurtje of anderhalf schuifelen over de A28 ben ik na vieren bij Hoevelaken maar weer afgeslagen richting huis. Het schemerde al.
Misschien ga ik morgenochtend even de kou trotseren
11/20/2008 8:15:21 PMSander van Huizen

Redelijk dagje op Horst. Wind was vlagerig. HEt ene moment kon je met 6.6 varen, het andere moment had je een 8.5 nodig om weg te komen. Ben vandaag begonnen met de Falcon 110.. de eerste keer, en het ging redelijk. Heel erg wennen. Er kunnen veel kleinere vinnen gevaren worden, en heb nog niet echt een lekkere trim kunnen vinden. Pieksnelheden bleven steken bij 64.5 met runs van 61.5. Daarna geswitcht naar de Falcon 89. Eerste rakje meteen een 70.6 met een run van 69.1 ... een behoorlijkverschil. Voor de rest nog een paar leuke vlaagjes kunnen pakken.
   
1 2 3 
Platinum Supporter
  Platinum Supporter
Platinum Supporter
 
  
Platinum sponsors
Copyright © 2004-2014 GP3S    All rights reserved