Order By:  
  Results of the day
#NaamAvgRun2 sec500Alpha
1Sander van Huizen35.4636.1437.8934.0722.55
2Barry van Lingen33.9635.0135.3334.5121.93
3Rob Vendrig32.5333.0134.5432.30
4Danny Gevers32.0733.5634.232.0719.28
5Kees Heuvelman31.9732.9533.3931.6819.64
6Jos Bruns31.6832.5733.0930.9322.48
7Jan Hattuma31.531.9633.430.3522.54
8Jan de Jonge31.4634.3435.0331.7117.99
9Menno Barkmeijer31.0231.5232.7829.7210.17
10Pieter Rietveld30.5631.0831.9428.7718.76
11Marco Swinkels30.5531.6632.1730.6117.58
12Miguel Agerkop30.0730.4231.3929.3221.58
13Robert Bennink30.0430.6331.9328.670
14Ton Nipshagen29.9630.2431.3529.520
15Richard Lutter29.530.1931.5328.6314.64
16Hans Kleingeld29.1930.2130.8328.670
17Frank Langhorst29.0430.3130.8128.7319.12
18Tom Wohlrath28.7329.4430.9927.560
19Peter Vernet28.4328.8129.9327.7120.21
20Johannes Boersma28.2629.5230.3129.0411.99
21Frank Heinen28.2228.4529.9727.4920.17
22Jose Stok28.1328.5229.3326.770
23Eric Wind27.6629.429.9728.811.61
24Adam Bakker26.8727.8328.8725.4615.41
25Juliska van der Plas26.7827.1929.2226.430
26Eric Baardman26.4327.0528.5525.630
27Jan Jaap Smit25.7626.4727.0325.660
28Rudi Hekman25.652828.7425.0212.16
29Raymond Ijsselstein24.7625.4526.1523.710
30Henk Smit24.6325.5727.8824.430
31Karel Vellheuer20.5922.2325.5818.8418.12
32Marc Rutgers18.4319.5519.7117.820


  Session Times: visible when logged in and Goldmember
   
1 2 3 4 
  May 22 2009 - Strand Horst - Netherlands
5/22/2009 5:18:49 PMKees Heuvelman

Mijn trim weer gevonden gelukkig maar de wet van murphy sloeg vroegtijdig toe. Onderste zeillat wederom gebroken. Nog wel tijdje doorgevaren, maar om 3 uur toch maar gestopt! Lekker weer met een heerlijk windje en gezellig op het water, had er graag meer van willen profiteren. Al met al kort maar lekker gevaren!
5/22/2009 6:12:43 PMFrank Langhorst

Alweer zo'n prachtige surfmiddag. Wat een topseizoen is dit nu al!
5/22/2009 6:23:23 PMEric Wind

Lekker uurtje aan het eind van de middag. Wel wat choppy.
Het wier begint weer een beetje te komen, daardoor een paar flinke spinouts gehad na starten aan de kant.
5/22/2009 6:49:54 PMJan de Jonge

snelste runs naar Harderwijk toe gemaakt terwijl ik dacht dat de andere kant op sneller was. Trim zit nog niet helemaal lekker.
5/22/2009 7:22:51 PMJohannes Boersma

Ontwaakt (inderdaad laat) uit mijn winterslaap.
5/22/2009 7:47:20 PMFrank Heinen

Voor speed had een maatje kleiner board beter geweest, maar wel lekker gevaren...
5/22/2009 8:37:13 PMRichard Lutter

Eerst keer op een Fanatic Falcon 104 geen top trim maar wel lekker zit te varen. Paar keer een down maar meer half wind varen.
5/22/2009 8:38:06 PMAdam Bakker

Helaas pas bij afnemende wind het water op gegaan. Een paar lekkere rakjes en daarna stuk minder gevaren, hoort er ook bij.
5/22/2009 8:57:31 PMMiguel Agerkop

Listig windje vandaag, maar met wat trimmen toch lekker gevaren vanaf zo'n half drie.  Daarnaast wat modern spul "gevoeld" en ik begrijp wel dat je er gewoon harder mee gaat, het vaargevoel is meer "locked in". Met de Falcon van Sander zou ik ook wel vriendjes mee kunnen worden, qua zeilen vond ik de verschillen onderling niet zo groot. Toch zeker niet ontevreden over de cijfertjes en het was zeker een mooie middag.
5/22/2009 9:00:53 PMJuliska van der Plas

Zo dat was een heerlijk dagje, meer wind als was voorspeld.
Heerlijk met de 6,2 en de Lorch Glider 105 gevaren.
Was lekker druk op het water maar wat meer naar buiten nergens
last van.
   
1 2 3 4 
Platinum Supporter
  Platinum Supporter
Platinum Supporter
 
  
Platinum sponsors
Copyright © 2004-2014 GP3S    All rights reserved