Order By:  
  Results of the day
#NaamAvgRun2 sec500Alpha
1Sander van Huizen38.0738.9341.7936.070
2Barry van Lingen36.8337.3939.536.120
3Sven Kempers36.5437.2638.1235.80
4Dirk Doppenberg36.4837.6439.6936.070
5Menno Barkmeijer36.3336.5638.9335.420
6Roger van Tongeren35.9637.238.8833.960
7Rob Allersma35.636.6138.7733.10
8Rene Mienis35.5335.6938.0135.310
9Jan Hattuma34.935.3738.1231.480
10Kees Heuvelman34.5834.9137.0933.840
11Alexander Foelkel34.4336.0237.1533.480
12Ulrich Krause34.3635.23633.30
13Onno Pierik34.0134.9936.2930.830
14John Overmeer33.8634.1836.2332.450
15Frank Heinen33.434.0236.1231.320
16Gerwin Heeringa33.3433.7535.5332.670
17Rik van Burken33.2334.7235.5333.150
18Hans Kleingeld3333.9135.2630.890
19Peter Vernet32.523334.2330.930
20Jerome Corba32.3832.8333.9630.450
21Johannes Boersma32.2633.6434.2331.640
22Theo Heebing32.1532.5134.5631.160
23Vincent Heidinga31.932.7833.9630.620
24Frans Schroder31.8432.4533.4830.670
25Anton J. Geesink31.6932.8434.1931.370
26William Breukelman31.343234.429.10
27Rob Grift31.3432.4534.9430.720
28Marlies Schepers31.2731.833.0530.450
29Siewert Westerhoff3131.932.730.80
30Richard Lutter30.9231.2833.2629.980
31Evert van Ingen30.731.13230.10
32Peter Vernet30.3731.7832.8330.510
33Michel Meijer30.3130.7832.6129.970
34Fred Rozendaal30.2931.2632.6128.560
35Richard de Jong29.8432.2933.0529.480
36Theo Beulakker29.2929.5431.5128.910


  Session Times: visible when logged in and Goldmember
   
1 2 3 4 5 6 
  07-30-2007 Strand Horst, Netherlands
7/30/2007Michel Meijer

Het board wou niet echt los lopen had hogere snelheden verwacht. Verder wel weer een supersurfdag natuurlijk.
7/30/2007Onno Pierik

Pfff... I'm broken...
Maybe it was wise to take my 5.9 instead of the 6.6 with lots of downhaul... ;-)

I've heard lots of big 70+ speeds of the top speedies so it felt a bit slow today... :( ... I tried a lot of runs but the speeds didn't hit 63+... I tried the F2 SX XS but then the sail felt too big. Back on the SX91 I decided to doe some slalomming. Jibing hard on surf all the way upwind were it wasn't crowdy. Just having fun.
After some slalomming I tried some runs again. And this time I saw some 63 and 64 km/h. So that was what I did the rest of my session, having fun and sometimes a run. This worked for me today.

I'm curious about the rest of the speeds today.
7/30/2007Johannes Boersma

Begonnen met de 80 ltr VdB, net geen controle dus terug naar de setting van afgelopen vrijdag. Probleem echter dat de 28 cm vin ineens niet in de vinkast paste. Ondanks hulp (dank) dit niet voor elkaar gekregen. Toen maar de 30 cm gepakt. Wederom weinig controle en na een stevige katapult het laatste restje zelfvertrouwen volledig weg. Sessie om snel te vergeten dus..... Hoewel, toch nog een pr op de mijl!!
7/30/2007Vincent Heidinga

Kijk, met dit soort dagen kunnen we iets! Mijn eerste 10 seconden run boven de 60 (psychologische grens). Daardoor mijn gemiddelde ook verbeterd en mijn max. verhoogd naar 62,9. Ook nog een betere 100, 250, 500 en mijl.

Het gaat steeds beter. Meer van dit soort dagen zijn welkom. Oefenen, oefenen en oefenen.. ;)
7/30/2007William Breukelman

Was wederom een topdag voor de surfers. Robert nog bedankt voor het lenen van de Select evo lightning 29cm vin.
7/30/2007Gerwin Heeringa

Wederom een topdag, begon beetje twijfelachtig. Had de 6 meter opgetuigd en heb daar hele dag heerlijk mee gevaren. Kwam echter steeds niet over de 64, maar de 10 sec runs zijn nu redelijk constant. Heb het idee dat er lichte verbetering in zit. Maar vooral de max moet toch wel hoger kunnen. Maar moet nog wel het nodige gebeuren. Was gezellig druk met alle speedies. Komende tijd geen wind dus weer een beetje uitrusten.
7/30/2007Marlies Schepers

YEEHOOOEEE..... eindelijk weer eens een 60-er.
Dat mag ook weer eens een keer sinds okt. '04
7/30/2007Rene Mienis

Erg lekker gevaren op Horst, alleen had gehoopt op iets hogere snelheden Eerst met de FF91 en de warp 6.8 en later de FF80 eronder gezet, wat niet sneller ging maar wel beter controleerbaar. Kon helaas het zeil niet dichttrekken in de enorme windvlagen tijdens de buien.
Heb ook nog even de warp 5.8 overwogen, maar had eigenlijk geen zin om te wisselen. Kom er wel achter dat een 6.3 m2 een prachtige zeilmaat is voor Horst.
Ben tevreden met de mijl, bijna een evenaring van mijn PR
7/30/2007Dirk Doppenberg

Eigelijk was ik onderweg richting polen naar leba ,
voor een slalom en formula wedstrijd , maar toen ik langs strand horst reed kon ik het niet laten om toch even een paar uurtjes te varen !!! maar tot mijn verbazing was ik mijn gps vergeten maar gelukkig kon ik een gps lenen van sven kempers nogmaals bedankt sven !!! hij vertelde mijn dat hij gisteren een nieuw uur rekord had gevaren !!! dat bracht mijn op een idee ....
7/30/2007Sander van Huizen

Top dag op Horst. Setje liep super. De bijgewerkte Select vin van Caspar geeft super veel controle, heb geen momentje gehad. De Warp 6.3 was de perfecte maat vandaag en had een goede trim gevonden. Weer goed, materiaal goed, tijden goed... kortom.. erg tevreden !
   
1 2 3 4 5 6 
Platinum Supporter
  Platinum Supporter
Platinum Supporter
 
  
Platinum sponsors
Copyright © 2004-2014 GP3S    All rights reserved