Order By:  
  Results of the day
#NaamAvgRun2 sec500Alpha
1Peter de Wit41.3742.0544.5740.9114.84
2Martin van Meurs40.7343.5344.7337.920
3Serge Beumer40.541.5742.0839.170
4Dirk Doppenberg40.4141.4742.839.6922.38
5Barry van Lingen40.2540.5841.9539.1914
6Gerlof Hansma40.1441.1143.2139.2423.98
7Dylan de Jong39.9240.4241.338.5223
8Tjitse Spitse39.4440.1941.7538.9321.8
9Anne Evert van der Veen39.3239.6541.4937.790
10Andre Hoogendam39.2640.1141.2939.830
11Bram Kloosterman38.9639.8340.2900
12Erik Loots38.939.4840.737.2621.43
13Jurjen van der Noord38.7539.1741.3337.1720.38
14Robert Mulder38.539.1840.7337.990
15Nico Wierstra38.4840.3941.5337.70
16Kees Heuvelman38.4738.9940.4137.590
17Jan Wolters38.4739.2539.9938.0523.17
18Alexander Foelkel38.3639.4940.5736.290
19Rene Mienis38.3539.439.9738.220
20Marcel Braas38.3338.8239.6337.150
21Menno Barkmeijer38.2438.6540.0936.5514.71
22Manfred Malcorps38.138.4740.4636.9623.33
23Simon Kloostra38.0438.640.2236.830
24Rob Allersma37.8938.4540.3436.720
25Marco Bakker37.8638.6939.9136.5412.2
26Ferdinand Rikkers37.7639.1139.9137.380
27Willem Jan Heutink37.5838.6739.8735.140
28Rob Vendrig37.4638.1139.8535.80
29Roger van Tongeren37.3337.7739.4436.2223.34
30Onno Pierik37.2838.1339.4136.5324.73
31Arjen Schuiling37.2639.340.3935.630
32Dinand van Harselaar37.2137.9739.1236.312.1
33John Overmeer37.2138.2439.8734.820
34Ronald Volwater37.1437.9940.0735.340
35Pieter Rietveld36.9638.1739.4834.3115.66
36Andre Mook36.7237.1139.8735.550
37Daan Cools36.6837.7938.9136.5411.79
38Luc Salomons36.5937.9639.0735.8223.46
39Chris Kluiters36.5837.2838.4535.1118.94
40Paul Lampaert36.536.9437.4436.320
41Patrick Driesen36.4836.6738.1735.190
42Patrick Weegerink36.4537.4638.4134.9421.92
43Miguel Agerkop36.3836.7338.135.7220.79
44Richard Lutter36.3637.1537.3336.070
45Douwe Jan van der Zee36.3437.9639.0137.0723.38
46Kees van Schaik36.1236.9638.6634.130
47Jeroen de Wever36.0737.8938.7435.620
48Tom Wohlrath36.0636.8237.2635.690
49Nico Nouwen36.0337.6238.8136.9714.87
50Kurt Van Holderbeke35.7136.0637.7834.980
51Bart Waardijk35.5836.3438.1135.150
52Frank Heinen35.4836.637.8133.3120.83
53Gilberto Emelli35.4736.2538.8334.820
54Chris Kluiters35.4135.8236.8434.0116.71
55Jan Hattuma35.3336.0837.3333.1922.1
56Edwin Harteveld35.3336.5537.3933.780
57Aart-Jan van Zadelhoff35.3235.7136.5234.890
58Marco Vegelien35.235.7836.3533.9215.74
59Jos van der Burg35.1935.7637.0333.620
60Bart Waardijk35.0836.4237.0334.730
61Gerwin Heeringa35.0235.3737.0433.420
62Florian de Vries34.8835.536.6333.650
63Michel Meijer34.8535.9837.4233.6612.1
64Edwin van Santen34.7936.0636.9233.250
65Barry Klasens34.5735.4337.6132.560
66Patrick Depoorter34.1434.7435.4432.5811.38
67Andries Keulen34.0934.7936.2932.860
68Wilbert Bos33.834.7636.2232.80
69Eric Wind33.7734.5336.7333.80
70Benno ter Maat33.7234.2735.3632.950
71Marco Stummel33.636.3636.9735.640
72Bert Warmelink33.4633.9736.0432.0114.76
73Hans Kleingeld33.1334.5836.2330.450
74Karstjan van den Berg32.9433.4735.1632.0824.01
75Vincent Heidinga32.9133.7835.8431.580
76Harmen Bakker32.8833.9534.7532.60
77Maarten Overweg32.7933.1134.8200
78Roger van Tongeren32.7433.7734.8332.966.34
79Erwin Scholtens32.634.3635.1131.6117.78
80Ilja Bartels32.4334.2335.3231.960
81Ron Wolters32.0834.3435.0833.413.72
82Rob Grift32.0632.7633.4931.610
83Frans Schroder31.953334.8231.10
84Robert Klusman31.5432.8433.5631.970
85Hans van Breukelen31.2831.532.7830.668.74
86Jan Dirk Hekma Wierda31.2631.9632.9130.7720.55
87Marlies Schepers30.5732.2932.7229.1113.99
88Gert-Jan te Gronde27.3128.8229.6725.360
89Bjorn de Wolf26.0927.5227.5225.3916.89


  Session Times: visible when logged in and Goldmember
   
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
  Aug 13 2008 - Strand Horst - Netherlands
8/13/2008 5:13:14 PMBarry Klasens

YES!!! Weer PR-en. Moet niet gekker worden, bijna 70 op de teller. Wel weer een groot verschil tussen display en 10 sec run. Dat komt denk ik omdat ik vlak langs de kant ga, waar het heel vlak is maar ook super vlagerig! De runs verder uit de kant hebben minder verschil. Het viel niet mee om de falcon 90 op het water te houden, ik heb wel een paar momentjes gehad waar het bijna fout ging. Dan heb je wel even de schrik in de benen en mijn hart ging flink tekeer! misschien maar eens ruimte maken in de schuur voor een falcon 80. Dat vaart denk ik wel iets rustiger in de omstandigheden van vandaag.
8/13/2008 5:34:39 PMFrans Schroder

Mooie surf dag, was vaak een lekker zonnetje bij.
8/13/2008 5:42:46 PMEric Wind

Nog in de hosannastemmeing van gisteren met een aantal pr's en de windvooruitzichten van vanochtend, op een holletje naar Telstar voor een 5.5 stealth.
Vanmiddag lekker gevaren op de hibrid 89, De optimale trim van het zeil is er nog niet helemaal, maar toch weer een paar verbeteringen. Ik durf het bijna niet te zeggen, maar ik denk dat de leeftijd op dit moment de beperkende factor wordt. :-(((
Vanochtend stond ik echt stijf van de spierpijn na een middagje raggen gisteren, en vandaag had ik,  na zo'n 1 1/2 uur compleet de pijp leeg. Je wordt ouder pappie!!
8/13/2008 7:08:57 PMMichel Meijer

Zoetzuur dagje, al mijn pr's flink gebroken het liep ook lekker maar kreeg een spinout waardoor ik mijn zeil sloopte. Vlak daarna nam de wind flink toe. Er had dus veel meer in gezeten. Super om te zien hoeveel mensen er waren en iedereen er vol voor ging met een paar flinke crashes tot gevolg. Top dag. Iedereen gefeliciteerd met zijn pr's
8/13/2008 7:16:25 PMMarco Stummel

Een sessie om niet snel te vergeten, bijna alle pr's verbroken. Max.display naar 69.1, stond op 56.7.
500 meter ook briljant snel vind ikzelf.
Wat doet zo'n speedzeil dan toch veel.
8/13/2008 7:18:16 PMErwin Scholtens

voor het eerst op horst en ook maar gelijk zowat alle pr's eraan super dag snelheid valt me niet tegen met die materiaal
8/13/2008 7:31:40 PMBjorn de Wolf

8/13/2008 7:35:55 PMJohannes Boersma

Dramadag: spinout gevolgd door een katapult: giek stuk, trapeze kaduuk en later ook nog door mijn zeil gestuiterd........
Snel vergeten dus. Voor de rest ieder gefeliciteerd met zijn/haar PR's!!
8/13/2008 7:43:51 PMJuliska van der Plas

Ben blij dat we niet gegaan zijn, had volgens mij niet eens kunnen varen.
4,7 is het kleinst wat ik heb.
We waren net even bij het ijsselmeer, tering wat een wind daar.
Als ik het zo lees is er weer behoorlijk wat gesloopt.
Telstar doet weer goede zaken morgen.
8/13/2008 7:56:49 PMHans Kleingeld

Na de fraaie zondag, waren de condities vandaag wat lastiger met pittige vlagen. Ik kwam zelf niet helemaal uit de verf hoewel de 67.5 op de display mooi meegenomen was. Had zowel afgelopen zondag als 2 korte nachtjes nog in de benen, waardoor ik op het water snel vermoeid was. Daarom in de loop van de middag maar besloten om het niet te laat te maken.
Er werd in elk geval hard gevaren en er zijn diverse pr's gevallen. Ben benieuwd hoe de ranglijst er aan het einde van de avond uit ziet;-)
   
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
Platinum Supporter
  Platinum Supporter
Platinum Supporter
 
  
Platinum sponsors
Copyright © 2004-2014 GP3S    All rights reserved