Gps-speedsurfing
Naam
Lander Waelput
Homespot
Boerekreek
Land
Belgium
Sponsor(s)
--
Gewicht
83 kg
Gewichtsklasse
81-90
Lengte
184 cm
Leeftijd
35
Leeftijdsklasse
Senior (19-35)
Geslacht
Man
Lid sinds
zaterdag 5 juli 2008
Geposte sessies
139
Vrienden
2
AVANTI

Boards

Board merkBoard typeMaatVolumeProd. jaarBoard KlasseLogo
F2SX 6868 x 235 cm105 l2009Slalom Medium
PATRIKSlalom 92 V259 x 233 cm92 l2015Speed/Slalom Small
TabouManta FR 6565 x 233 cm100 l2012Slalom Medium
TabouManta 71 PTE71 x 233 cm116 l2014Slalom Medium
TabouManta FR75 x 233 cm115 l2010Slalom Medium
TabouManta 81 PTE81 x 232 cm128 l2014Slalom Large

Zeilen

Zeil merkZeil typeMaatProd. jaarZeil KlasseLogo
GaastraGTX Race5,52009Slalom
GaastraGTX6,52006-
Gun SailsGS-R6,32014Slalom
Gun SailsGS-R7,12014Slalom
Gun SailsGS-R7,92014Slalom
Gun SailsGS-R8,72014Slalom

Mijn Vinnen

Vin MerkVin TypeMaatProd.jaarLogocategory
HurricaneSR 7 M-302013
HurricaneSS2 M-362017
HurricaneRs2 M462015
Maui Fin CoRC2402009
SelectS07312010
SelectS07332010
SelectSL7352008
SelectElite SL7392008
SelectSL7412009
SelectRS7 Silver452007
SelectElite SL7472008
Tabouslalom382012
TabouSlalom442009

Spots

Grevelingenmeer - De Punt - Netherlands
Grevelingenmeer - Herkingen - Netherlands
Grevelingenmeer - Zonnemaire - Netherlands
Hoofdplaat Zeeland Netherlands
Veerse Meer - Goudplaat - Netherlands
Veerse Meer - Oranjeplaat - Netherlands
Veerse Meer - Schotsman - Netherlands
Veerse Meer - Vrouwenpolder Zeeland Netherlands