Ingeschreven voor Joost's funrace.
2023 gsr 8.4 gevaren eerste x
eventjes het water op voor de funrace , maar start gemist , super gezellig aan de kant , mooi georganiseerd ,alpha,s met de isonic 83 gaan als een zonnetje .
Had gevaren met het 87 liter starboard isonic en 5.0 Loftsails speedblade. Kon alleen planneren in de vlagen. Ik denk dat ik het zeil de volgende keer met de mistral 105 liter ga proberen. Gezien de vlagerige wind bij de Kraai is dit denk ik een betere optie.
lekker dagje met een mooi event georganiseerd door Joost. Gestart met de Racing Blade, helaas gat in het zeil :-(
Had gevaren met het 87 liter starboard isonic en 5.0 Loftsails speedblade. Kon alleen planeren in de vlagen. Ik denk dat ik het zeil de volgende keer met de mistral 105 liter ga proberen. Gezien de vlagerige wind bij de Kraai is dit denk ik een betere optie.
This feature is only available for Premium members. If you are a premium member make sure that you are logged in. You can upgrade to premium member by selecting the DASHBOARD menu item and choose for Premium member.