TODAY WAS GOOD BUT FOR SHORT TIME..ANYWAY WAS GOOD,TRYING TO TUNE THE EVO 4 6,4 AND DEAL WITH THE SPEED BOARD I THINK NEEDED MORE DOWNHAUL AND MORE TRAIN WITH SMALL GEAR ..
PERSONAL BEST IN DREPANO ANYWAY..
I LOST MY BOARD BAG WAS WINDY AND FLY AWAY MUST BE SOMEWHERE IN KORINTHOS SO GET THE BOARD BACK HOME WITHOUT PANTS..![crying crying](http://www.gps-speedsurfing.com/ckeditor/plugins/smiley/images/cry_smile.gif)
ΤΟ ΣΕΣΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΨΗΛΟ ΝΤΡΟΠΑΛΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟ ΑΓΟΡΙ ΠΟΥ EINAI O ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΟΥ Κ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗΣ ΜΟΥ!! ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ Κ ΜΟΥ ΜΑΘΕΝΕΙ ΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΕΡΦ Κ ΤΙΣ ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ ...ΕΓΩ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΣΕΡΦΙΣΤΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΣΑΜΟΑ ΑΤΕΝΙΖΩ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Κ ΑΝΕΤΗ ΖΩΗ ΜΕ ΟΝΕΙΡΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ Κ ΣΤΟ ΑΤΣΙΚΟ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΕΣΙ ΓΕΡΝΑΕΙ![smiley smiley](http://www.gps-speedsurfing.com/ckeditor/plugins/smiley/images/regular_smile.gif)
ΕΙΝΑΙ Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΕΓΙΝΕ Κ ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΛΕΩ Κ ΜΠΑΜΠΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ..(ΔΕ ΜΑΡΤΥΡΑΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΑΝΤΕΨΤΕ...)ΠΟΙΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ ΜΕ 35 ΕΥΡΩ????ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ