gps-speedsurfing
Dagresultaten
 
1Pieter Rietveld65,46
2Erik Loots63,36
3Rob Allersma63,32
4Harm Jaap de Witt60,57
5Mark Oosterhuis56,74
6Marcel Mulder56,53
7Martijn de Lepper52,61
8Henk van de Hoef50,79
9Jos Voormolen49,13
10Wouter Loots47,7
11Roos Bouhuis30,58
12Albert Ponsteen4,33
13Albert Ponsteen4,33

Begonnen op de Modena 72, maar de wind was beter dan verwacht. Toch maar naar de kant en de 62 gepakt, maar de wind kakte al snel in. Wel weer lekker gevaren.

Lekker gevaren met Erik.

Didn't expect 70km/h this year, with my least favorite Switchblade and with the Tribal Libero 98 for 1th time. But it was nice in the gusts, good feeling and session with Wouter

helaas na 2 rakjes neus kapot door ondiepte.

Mooie dag weer, langere rakken varen is zo lekker. Wind was wel aan/uit maar als ie aan was was het genieten. Zonnetje erbij, niets mis mee. Morgen weer? 

Licht/midweer sessie.Wat kortere hardere vlagen was een beetje jammer.Lies ging al iets beter, hoop dat ik morgen kan varen.

Eind van de middag nog net een uurtje kunnen varen.

Leuke middag surfen met heel wisselende weers- en windomstandigheden. De plukken wier aan de vin en de zwanen zorgden bovendien voor wat extra uitdagingen.

Heerlijk gevaren met Lisa! 

Heerlijk gevaren met Lisa! 

ESP-GPS