gps-speedsurfing
Dagresultaten
 
1Tim Joosten76,34
2Wouter van Hilst74,08
3Quinten Joosten69,61

Wat een dag! De motor van het waddenteam schoot in noodloop dus wij hebben de boys terug gesleept naar het Kuitje. Vervolgens konden wij naar de Curve. De richting was heel ruim, de wind matig bij aankomst. Pas toen we uiteindelijk weg moesten omdat de plaat alweer onder liep was de wind er. 

Ik begon met de SB60 met 6.5, de snelste run met dat poepwindje was 74. Daarna nog een paar runs gemaakt met de SB52 met 5.6. Dat voelde snel... maar het viel op de GPS wat tegen vandaag. 

Goed gevaren Tim en Quinten! Op naar de volgende dan maar weer.

-

Heerlijk dagje da curve.... wind begon wat makjes, dus begonnen met 6.5m icm Falcon 89.... net voor laag water begon de wind wat aan te trekken, dus de gok genomen om met de kleine set verder te gaan.... Wind trok alleen maar verder aan... Dus daarmee mijn gem. verder omhoog gekrikt.

 

Heel de sessie met de 6.3 Avanti M8 met de FF80 gevaren. Daar had ik 72km/h max en 69km/h run. Laatste 3 runs met de 5.6 M7 en FF44 gedaan.

Heerlijk gevaren. Wind was in het begin erg zuid en nog niet heel hard. Maar precies met opkomend tij nam hij toe. Toen nog ff snel de 5.6 gepakt en heb daar zeker geen spijt van gehad!

Was een lekker dagje, op naar de volgende.
Mannen, was weer gezellig @Tim, @Wouter

NEILPRYDE